Relacja z udziału WIML w targach CrimeLab 2014

W piątek 14 marca 2014 r. zakończyły się XVI Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab oraz III Międzynarodowe Targi Techniki Kryminalistycznej CrimeLab. Na targach swą obecność zaznaczył również Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej, prezentując mobilne laboratorium medyczno-psychologicznego do badania wypadków i katastrof lotniczych.

wizyta attache japoni

Stoisko wystawowe WIML było licznie odwiedzane przez osoby reprezentujące instytucje i firmy zajmujące się różnorodnymi badaniami laboratoryjnymi, przedstawicieli służb kryminalistycznych i innych służb działających np. na miejscu zdarzenia drogowego.

wizyta attache japoni

Wśród zwiedzających duże zainteresowanie wzbudzał zarówno pomysł zabudowy laboratorium na pokładzie pojazdu umożliwiającego poruszanie się w terenie przygodnym, jak również nowoczesność wielu zastosowanych rozwiązań. Bardzo wysoko została oceniona funkcjonalność i estetyka wykonania zabudowy laboratorium.

Link do relacji z targów zamieszczony na Portalu Budownictwa Komunikacyjnego:

http://www.viaexpert.pl/de/informuje/targi-szkolenia-konferencje-spotkania-drogowcow/741-eurolab-i-crimelab-wspolpraca-nauki-i-biznesu-2

     

Go to top