Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO 2020

 

W dniach od 8 do 10 września br. w Kielcach odbył się XXVIII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego (MSPO) pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy. Podczas wydarzenia mogliśmy oglądać polskich i światowych liderów branży obronnej, a główną wystawą tegorocznych targów była Brytyjska Wystawa Narodowa.

W trakcie targów, jak co roku, zostały wręczone nagrody: Defender - wyróżnienie przyznawane co roku przez Radę Programową kieleckich targów obronnych, Lider Bezpieczeństwa Państwa - nagroda dla firmy lub osoby, które w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju obronności kraju oraz szereg indywidualnych nagród i wyróżnień.

W tym roku, pod auspicjami Departamentu Wojskowej Służby Zdrowia Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej zaprezentował swoje dokonania w nauce, jak również bogatą ofertę badań skierowaną do osób prywatnych oraz podmiotów gospodarczych m. in. z zakresu medycyny pracy. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających targi.

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach od wielu lat przyciąga wystawców z kraju i ze świata oraz stanowi doskonałą okazję do promocji i wymiany doświadczeń związanych z sektorem obronnym.

ISz, WIML
fot. ISz, WIML

     

Go to top