Oko w oko z „Czerwonym Okiem”

15 marca 2014 r. odbyła się jubileuszowa X Międzynarodowa Konferencja „Czerwone Oko” współorganizowana przez Klinikę Okulistyczną Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej i firmę Alcon.

wizyta attache japoni

X Międzynarodowa Konferencja „Czerwone Oko” cieszyła się dużym zainteresowaniem. W obradach udział wzięło blisko 500 słuchaczy w tym około 50 osób z zagranicy. Organizatorzy zapewnili tłumaczenie symultaniczne w języku polskim i angielskim. 

Konferencje z cyklu „Czerwone Oko” są skierowane przede wszystkim do lekarzy okulistów pracujących w poradniach, aby ułatwić diagnostykę i leczenie schorzeń powierzchni oka. Pacjenci z tego rodzaju schorzeniami stanowią największą grupę chorych zgłaszających się do przychodni okulistycznych.

Profesor dr med. Marek E. Prost, Zastępca Dyrektora ds. Naukowych WIML i Kierownik Kliniki Okulistycznej WIML powiedział: „W moim odczuciu formuła konferencji sprawdziła się na przestrzeni lat, czego dowodem jest utrzymująca się wysoka frekwencja. W przyszłych latach będziemy organizować kolejne edycje konferencji, na które serdecznie zapraszamy”.

wizyta attache japoni

wizyta attache japoni

wizyta attache japoni

 

Go to top