XIII Międzynarodowe Sympozjum „Postępy w diagnostyce i terapii schorzeń rogówki – CORNEA 2021”

W dniach 8-10.04.2021r. odbyło się  XIII Międzynarodowe Sympozjum „Postępy w diagnostyce i terapii schorzeń rogówki – CORNEA 2021”, organizowane jak co roku przez Katedrę i Oddział Kliniczny Okulistyki, Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach i Oddział Okulistyczny Okręgowego Szpitala Kolejowego w Katowicach. Mimo formuły on-line, konferencja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem -na wykłady i kursy zalogowało się ponad 1200 okulistów z całej Polski i zagranicy.

Miło nam przekazać, że pracownicy Kliniki Okulistycznej WIML czynnie uczestniczyli w tym wydarzeniu, wygłaszając 2 referaty w sesjach głównych, prowadząc 2 kursy naukowe oraz prezentując 3 plakaty. Pani dr Ilona Kaczmarek za swoja pracę p.t. "Zastosowanie ludzkiego rekombinowanego czynnika wzrostu nerwu w leczeniu keratopatii neurotroficznej – przegląd literatury" została  wyróżniona i otrzymała nagrodę od Komitetu Naukowego CORNEA 2021.

Nasze kursy, które obejrzało już ponad 250 osób, a dzięki uprzejmości organizatorów są jeszcze dostępne do końca tygodnia. Wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie konferencji. https://cornea2021.icongres.pl/#glowna

 

     

Go to top