Gorne menu

Społecznościowe


      

Neurologia Medforum 2016 Sticky

Tegoroczny, VII Ogólnopolski Kongres Neurologia Medforum 2016: Nowe terapie w neurologii, odbył się w Wiśle. Moderatorem jednej z sesji zatytułowanej SCP Biofeedback w padaczce był pracownik WIML ppłk dr n. med Marcin Kopka.

Zmarł Pan ppłk. w st. spocz. dr. med. Lech Mariusz Winnicki Sticky

Dyrektor Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej, Rada Naukowa i Pracownicy z żalem żegnają Pana ppłk. w st. spocz. dr. med. Lecha Mariusza Winnickiego.

Wyniki wyborów do Rady Naukowej WIML Sticky

W dniach 19-20 maja 2016 r. odbyły się wybory do Rady Naukowej WIML, w ramach których wybrano członków Rady Naukowej kadencji 2016-2020.

Pracownicy WIML na IV Polskiej Konferencji Eyetrackingowej Sticky

W kwietniu 2016 r. firma Neuro Device Group wraz z Uniwersytetem Warszawskim zorganizowali IV edycję Polskiej Konferencji Eyetrackingowej, w tym roku odbywającą się w budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

Certyfikacja programów szkolenia z medycyny lotniczej Sticky

W dniach od 29 lutego do 2 marca bieżącego roku, delegacja Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych (US Air Force, USAF) wizytowała WIML. Celem wizyty była certyfikacja programów szkolenia z medycyny lotniczej dedykowanych personelowi latającemu.

Profesor Jan F. Terelak ambasadorem przedsięwzięcia „Trzy sztuki w Antarktyce” Sticky

„Trzy sztuki w Antarktyce” to bezprecedensowe przedsięwzięcie w polskiej kulturze, sztuce i świecie mediów, którego ambasadorem został znany polarnik i naukowiec WIML, Profesor Jan F. Terelak.

Strony

Subscribe to Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej RSS