Eksperci WIML w Sejmie RP na temat otyłości Sticky

Podczas spotkania Parlamentarnego Zespołu ds. Przeciwdziałania Otyłości, w którym wziął udział Tadeusz Jędrzejczyk, prezes Narodowego Funduszu Zdrowia, zaprezentowano raport „Otyłość i weightism - globalna choroba i zagrożenie społeczne”.

Kurs podstawowy w zakresie medycyny lotniczej w WIML dla lekarzy i ratowników medycznych, zabezpieczających wykonywanie lotów w jednostkach Sił Zbrojnych RP (03-07.11.2014 r.) Sticky

W dniach 3-7.11.2014 r. w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie, odbędzie się kurs podstawowy w zakresie medycyny lotniczej dla lekarzy i ratowników medycznych, zabezpieczających wykonywanie lotów w jednostkach Sił Zbrojnych RP.

Patent dla WIML na czujnik do rejestracji funkcji fizjologicznych Sticky

Urząd Patentowy RP objął ochroną patentową kolejne urządzenie skonstruowane w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej.

Współpraca nauki i biznesu Sticky

W dniach 13-15 października 2014 r. w Warszawie odbyła się interdyscyplinarna konferencja Nauka.Infrastruktura.Biznes. zorganizowana przez Politechnikę Warszawską, Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR).

Bezpłatne konsultacje ze specjalistą ds. żywienia z okazji obchodów światowego dnia walki z otyłością w WIML Sticky

Na nadwagę i otyłość choruje już połowa Polaków, a dokładnie 46% kobiet i 64% mężczyzn (dane „Eurostatu” i GUS). Problem ten dotyczy coraz częściej dzieci.

Widzi oko czy mózg? Wykład prof. dr. hab. n. med. Marka Prosta Sticky

„Konia! Konia! Królestwo za konia!” Tymi słowami, cytując Williama Shakespeara, 15 października br. prof. dr hab. n. med. Marek Prost rozpoczął ósme sympozjum z cyklu WIMLowskich Spotkań Naukowych zatytułowane: „Królestwo za widzenie?"

Maturzyści w WIML Sticky

9 października 2014 r. uczniowie klasy maturalnej z Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Mariusza Zaruskiego w Węgorzewie odwiedzili WIML.

VIII WIMLowskie Spotkanie Naukowe Sticky

Serdecznie zapraszamy na ósme seminarium z cyklu WIMLowkisch Spotkań Naukowych zatytułowane „Królestwo za widzenie?”

Strony

Subscribe to Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej RSS