Gorne menu

Kurs w zakresie medycyny lotniczej (18-22.05.2015 r.) Sticky

W dniach 18-22 maja 2015 r. w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie, odbędzie się kurs podstawowy w zakresie medycyny lotniczej. Kurs przeznaczony jest dla lekarzy i ratowników medycznych, zabezpieczających wykonywanie lotów w jednostkach Sił Zbrojnych RP.

Padaczka – fakty i mity. Diagnostyka i współczesne metody leczenia epilepsji Sticky

Podczas XI WIMLowskiego Spotkania Naukowego, które odbyło się 18 marca 2015 r. dr hab. med. Rafał Rola, prof. WIML omówił zagadnienia związane z epilepsją, poświęcając najwięcej uwagi współczesnym metodom jej leczenia.

WIML na III Polskiej Konferencji Eyetrackingowej Sticky

Przedstawiciele WIML zaprezentowali plakaty naukowe podczas III Polskiej Konferencji Eyetrackingowej, która odbyła się w dniach 5-6 marca 2015 r. w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Na tropach polskiej medycyny kosmicznej i lotniczej, czyli kolejne spotkanie „Oto WIML” Sticky

Uczniowie Publicznego Gimnazjum imienia Władysława Stanisława Reymonta w Chynowie przyjechali do WIML, gdzie poznali specyfikę działalności Instytutu i dokonania jego naukowców.

XI WIMLowskie Spotkanie Naukowe Sticky

Zapraszamy serdecznie na kolejne WIMLowskie Spotkanie Naukowe zatytułowane: Padaczka – fakty i mity. Diagnostyka i współczesne metody leczenia epilepsji.

Kurs w zakresie medycyny lotniczej (16-20.03.2015 r.) Sticky

W dniach 16-20 marca 2015 r. w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie, odbędzie się kurs podstawowy w zakresie medycyny lotniczej dla lekarzy i ratowników medycznych, zabezpieczających wykonywanie lotów w jednostkach Sił Zbrojnych RP.

Strony

Subscribe to Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej RSS