Gorne menu

Kurs pierwszej pomocy w WIML Sticky

W dniu 1 sierpnia 2015 r. (sobota) o godz. 9:00 zapraszamy do wzięcia udziału w płatnym, sześciogodzinnym kursie pierwszej pomocy, który przeprowadzą wysoko wykwalifikowani instruktorzy.

Konferencja Optoelektroniczna Sticky

W dniach 7-8 października 2015 r. w Rawie Mazowieckiej po raz pierwszy zostanie zorganizowana I. Konferencja Optoelektroniczna pt.: „Optoelektronika w służbie bezpieczeństwa państwa i obywateli”.

Konferencja Mixdes 2015 - Relacja Sticky

W dniach 25-27 czerwca 2015 r. w Toruniu odbyła się 22 międzynarodowa konferencja naukowa pt: ,,Mixed Design of Integrated Circuits and Systems”, której organizatorem była Politechnika Łódzka, a partnerem Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej.

Prof. Adam Tarnowski o bezpieczeństwie na przejazdach kolejowych Sticky

,,Szlaban na ryzyko” to hasło nowej kampanii w ramach Programu Poprawy Bezpieczeństwa Ruchu Kolejowego. W rozmowie dla Polskiego Radia, psycholog transportu, prof. Adam Tarnowski z Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej, wypowiadał się na temat głównych przyczyn wypadków na przejazdach kolejowych.

Paulina Zielińska obroniła doktorat Sticky

Pani dr Paulina Zielińska 2 czerwca przed Radą Naukową Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie obroniła rozprawę doktorską pt.: "Jakościowe i ilościowe zaburzenia smaku u chorych poddanych tonsillektomii oraz tonsillektomii z uwulopalatofaryngoplastyką". Decyzją Rady Naukowej WIM z dnia 17.06.2015 uzyskała stopień doktora nauk medycznych.

Marcin Jezierski doktorem Sticky

Z przyjemnością informujemy, że 23 czerwca 2015 r. lek. Marcin Jezierski obronił pracę doktorską nt. zmian akomodacji narządu wzroku w następstwie działania przyspieszeń.

Strony

Subscribe to Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej RSS