Ostry uraz akustyczny Sticky

Podczas IX WIMLowskiego Spotkania Naukowego, zatytułowanego „Ostry uraz akustyczny” płk dr hab. n. med. Andrzej Wojdas omówił zagadnienia laryngologiczne w zakresie etiopatogenezy, profilaktyki, leczenia i orzecznictwa.

Kurs podstawowy w zakresie medycyny lotniczej (1-5.12.2014 r.) Sticky

W dniach 1-5.12.2014 r. w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie, odbędzie się kurs podstawowy w zakresie medycyny lotniczej dla lekarzy i ratowników medycznych, zabezpieczających wykonywanie lotów w jednostkach Sił Zbrojnych RP.

Wizyta Szefa Wojskowej Służby Zdrowia Kanady w WIML Sticky

Kanadyjska delegacja pod przewodnictwem generała Jeana-Roberta Berniera, Szefa Wojskowej Służby Zdrowia złożyła wizytę w WIML, której celem była wymiana doświadczeń w zakresie centrów szkolenia medycznego.

Wybory uzupełniające do Rady Naukowej WIML Sticky

Zgodnie z zarządzeniem Nr 20/14 Dyrektora Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej z dnia 3 listopada 2014 r. w sprawie ogłoszenia wyborów uzupełniających do Rady Naukowej Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej.

Uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości w WIML Sticky

W dniu 7 listopada 2014 r., w wypełnionej po brzegi sali Collegium Aeronauticum im. Stanisława Barańskiego w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej, odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

O elektronice biomedycznej podczas Dni Radiolokacji Sticky

7. Konferencja Urządzenia i Systemy Radioelektroniczne odbyła się w Jachrance w dniach 28-29 października 2014 r. w ramach Dni Radiolokacji. Partnerem konferencji podobnie jak w latach ubiegłych był Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej (WIML).

Kamila znowu na podium Sticky

Kamila Kucharska z Kliniki Okulistycznej Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej wykręciła fantastyczny czas 3:09:07 i pewnie wygrała XIII Mistrzostwa Polski Lekarzy w maratonie, które odbyły się w ramach 15. Maratonu Poznańskiego.

Konsultacje dietetyczne w WIML Sticky

Pracownia Dietetyki i Leczenia Otyłości WIML zorganizowała bezpłatne konsultacje dietetyczne z okazji Światowego Dnia Walki z Otyłością, których popularność przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów.

Strony

Subscribe to Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej RSS