Latać jak Kamil Stoch Sticky

Kamil Stoch podwójny mistrz olimpijski, zdobywca Kryształowej Kuli potwierdził swoje predyspozycje do latania, przechodząc badania w WIML, dopuszczające go do lotu F16.

Obchody Święta Wojska Polskiego w WIML Sticky

W dniu 14 sierpnia 2014 roku w sali Collegium Aeronauticum im. Stanisława Barańskiego w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Wojska Polskiego.

Kurs podstawowy w zakresie medycyny lotniczej w WIML dla lekarzy i ratowników medycznych, zabezpieczających wykonywanie lotów w jednostkach Sił Zbrojnych RP Sticky

W dniach 18-22.08.2014 r. w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie, odbędzie się kurs podstawowy w zakresie medycyny lotniczej dla lekarzy i ratowników medycznych, zabezpieczających wykonywanie lotów w jednostkach Sił Zbrojnych RP.

Konferencja NATO w WIML – Call for Papers Sticky

Call for papers ogłoszone na trzydniową konferencję NATO pt.: „Emerging Technological Advances In Tactical Casualty Care”, która odbędzie się w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie, w dniach od 20 do 22 kwietnia 2015 roku.

Trzy projekty WIML otrzymały dofinansowanie w III konkursie PBS

W dniu 6.08.2014 Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) ogłosiło wyniki III konkursu Programu Badań Stosowanych (PBS). Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej (WIML) otrzymał pozytywną ocenę merytoryczną oraz decyzję o dofinansowaniu trzech projektów na łączną kwotę ponad 11,8 mln złotych.

WIML w Polskiej Platformie Technologicznej Fotoniki

Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej został przyjęty w poczet członków Polskiej Platformy Technologicznej Fotoniki (PPTF), zrzeszającej przedsiębiorstwa, stowarzyszenia, wyższe uczelnie oraz instytuty badawcze funkcjonujące w Polsce

W październiku nadejdą „Dni Radiolokacji”

WIML został partnerem merytorycznym 7 Konferencji Urządzenia i Systemy Radioelektroniczne, która odbędzie się w dniach 28-29 października w Jachrance pod Warszawą w ramach „Dni Radiolokacji”

WIMLowski Festiwal Nauki 2014

W dniach 22-24 września br. w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej (WIML) zostanie zorganizowany XVIII Warszawski Festiwal Nauki 2014.

Strony

Subscribe to Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej RSS