Gorne menu

Społecznościowe


      

Profesor Jan F. Terelak ambasadorem przedsięwzięcia „Trzy sztuki w Antarktyce” Sticky

„Trzy sztuki w Antarktyce” to bezprecedensowe przedsięwzięcie w polskiej kulturze, sztuce i świecie mediów, którego ambasadorem został znany polarnik i naukowiec WIML, Profesor Jan F. Terelak.

Szkolenie pilotów – wywiad z ppłk. lek. Robertem Drozdowskim Sticky

Ppłk lek. Robert Drozdowski, rzecznik prasowy Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej, udzielił szerokiego wywiadu w Radiu Dla Ciebie (RDC) na temat selekcji i szkolenia pilotów.

Żołnierze AK, Pracownicy WIML – relacja filmowa Sticky

Zachęcamy do obejrzenia relacji filmowej z naszej uroczystości poświęconej Żołnierzom AK Pracownikom WIML, która odbyła się 6 kwietnia w naszym Instytucie.

Patent na wynalazek Sticky

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 31.03.2016 r. przyznał Wojskowemu Instytutowi Medycyny Lotniczej patent na wynalazek pt „Pojemnik do transportu, zwłaszcza dokumentacji” o numerze PL.221185(B1).

Cześć Ich Pamięci Sticky

Dzisiaj, 10 kwietnia 2016 r., obchodzimy 6 rocznicę katastrofy prezydenckiego tupolewa pod Smoleńskiem. W katastrofie zginęło 96 osób, a wśród nich ówczesna głowa państwa Prezydent RP Lech Kaczyński.

Uroczystość uczczenia pamięci Żołnierzy Armii Krajowej, Pracowników WIML Sticky

W dniu 6 kwietnia 2016 r. w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej odbyła się uroczystość uczczenia pamięci żołnierzy AK, Pracowników WIML. Wśród znamienitych gości, którzy wzięli w niej udział byli m.in. profesor Wojciech Fałkowski, Podsekretarz Stanu w MON i Jan Józef Kasprzyk p.o. Szefa Urzędu ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych.

Strony

Subscribe to Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej RSS