Współpraca nauki i biznesu Sticky

W dniach 13-15 października 2014 r. w Warszawie odbyła się interdyscyplinarna konferencja Nauka.Infrastruktura.Biznes. zorganizowana przez Politechnikę Warszawską, Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR).

Bezpłatne konsultacje ze specjalistą ds. żywienia z okazji obchodów światowego dnia walki z otyłością w WIML Sticky

Na nadwagę i otyłość choruje już połowa Polaków, a dokładnie 46% kobiet i 64% mężczyzn (dane „Eurostatu” i GUS). Problem ten dotyczy coraz częściej dzieci.

Widzi oko czy mózg? Wykład prof. dr. hab. n. med. Marka Prosta Sticky

„Konia! Konia! Królestwo za konia!” Tymi słowami, cytując Williama Shakespeara, 15 października br. prof. dr hab. n. med. Marek Prost rozpoczął ósme sympozjum z cyklu WIMLowskich Spotkań Naukowych zatytułowane: „Królestwo za widzenie?"

Maturzyści w WIML Sticky

9 października 2014 r. uczniowie klasy maturalnej z Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Mariusza Zaruskiego w Węgorzewie odwiedzili WIML.

VIII WIMLowskie Spotkanie Naukowe Sticky

Serdecznie zapraszamy na ósme seminarium z cyklu WIMLowkisch Spotkań Naukowych zatytułowane „Królestwo za widzenie?”

Dobre przyjęcie WIMLowskiego Festiwalu Nauki Sticky

W tegorocznym XVIII Festiwalu Nauki zorganizowano ponad 500 imprez. W bogatym programie nie zabrakło wydarzeń przygotowanych przez WIML.

Rozwiązania teleinformatyczne nie tylko dla humanistów Sticky

WIML jest członkiem konsorcjum, które dostarczy nowoczesną infrastrukturę teleinformatyczną naukowcom z obszaru nauk humanistycznych i społecznych.

Końcowe odliczanie do WIMLowskiego Festiwalu Nauki Sticky

Jak donosi internetowe wydanie magazynu „Polska Zbrojna”, WIML jest jedną z niewielu instytucji wojskowych zaangażowanych w tegoroczny Festiwal Nauki. Zapisy trwają do poniedziałku 22 września 2014 r.

Strony

Subscribe to Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej RSS