Gorne menu

Społecznościowe


      

WIML na Międzynarodowym Seminarium Ergonomii Sticky

W dniach 20-22 czerwca 2016 r. w Gnieźnie odbyło się XXIX Międzynarodowe Seminarium Ergonomii, które było zorganizowane wspólnie przez Polskie Towarzystwo Ergonomiczne, Politechnikę Poznańską oraz Polską Akademię Nauk.

Srebrny medal na INTARG dla WIML Sticky

Srebrny medal na Międzynarodowych Targach Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG otrzymał wynalazek „System monitorowania parametrów psychofizycznych pacjentów w warunkach dynamicznych WBAN, oparty na technologiach mikroukładowych”.

Psychologowie z WIML na konferencji w Poznaniu Sticky

W dniach 24-25 czerwca 2016 r. na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyła się V Ogólnopolska Konferencja z cyklu ,,Diagnoza psychologiczna jako przedmiot badania i nauczania".

IV Ogólnopolski Kongres Ratowników Sticky

Jako współorganizator 4. Ogólnopolskiego Kongresu Ratowników Medycznych serdecznie zapraszamy do Krakowa w dniach 13-15 października 2016 r.

WIML na Annual International Conference of Aviation Medicine w Czechach Sticky

W dniach 16-17 czerwca 2016 r. odbyła się w Měřín w Czechach konferencja naukowa Annual International Conference of Aviation Medicine.

WIML w mediach Sticky

W Gazecie Polskiej Codziennie ukazał się wywiad z prof. Wojciechem Fałkowskim, Wiceministrem Obrony Narodowej na temat wojskowego szkolnictwa wyższego i wojskowych instytutów badawczych.

Strony

Subscribe to Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej RSS