„Obserwatorium Radia PLUS" pod lupę wzięło otyłość Sticky

W programie pt. „Obserwatorium Radia PLUS" poświęconym chorobie otyłości w roli eksperta wystąpiła dr inż. Agata Gaździńska, kierownik Pracowni Dietetyki i Leczenia Otyłości WIML.

Odlotowy projekt studentek ASP w WIML-u Sticky

W piątek, 12 grudnia 2014 r. rozstrzygnięty został konkurs na opracowanie wnętrza - holu głównego w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie, który powstał z inicjatywy Dyrektora WIML oraz Dziekana Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Młodzież z Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej-Curie w WIML Sticky

W dniu 11.12.2014 r. w naszym Instytucie mieliśmy przyjemność gościć uczniów II klasy Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej-Curie. Gimnazjaliści mieli okazję zobaczyć wirówkę przeciążeniową, Pracownię Komór Niskich Ciśnień oraz symulator samochodu ciężarowego.

Kierowca kartingowy w wirówce przeciążeniowej WIML Sticky

Na przełomie listopada i grudnia 2014 roku zespół pod kierunkiem dr. n. med. Krzysztofa Kowalczuka przeprowadził cykl badań młodego kierowcy wyścigowego, startującego w zawodach kartingowych.

Maratonka z WIML Sticky

O pasji biegania, przygotowaniach do maratonu, euforii zwycięstwa i pokonywaniu przeciwności losu rozmawiamy z Kamilą Kucharską z Kliniki Okulistycznej Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej, która z czasem 3:09:07 wygrała XIII Mistrzostwa Polski Lekarzy w maratonie rozegrane w ramach 15. Maratonu Poznańskiego.

„Szlachetna Paczka” w WIML Sticky

Święta Bożego Narodzenia to szczególny okres w roku, kiedy pod wpływem atmosfery i refleksji zwracamy uwagę na los najbardziej pokrzywdzonych. Dlatego w WIML dołączyliśmy do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”, w ramach której pomożemy jednej rodzinie.

Strony

Subscribe to Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej RSS