Końcowe odliczanie do WIMLowskiego Festiwalu Nauki Sticky

Jak donosi internetowe wydanie magazynu „Polska Zbrojna”, WIML jest jedną z niewielu instytucji wojskowych zaangażowanych w tegoroczny Festiwal Nauki. Zapisy trwają do poniedziałku 22 września 2014 r.

Spotkanie na temat mikrosensorycznej technologii pomiaru funkcji życiowych żołnierza Sticky

9 września 2014 r. w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) odbyło się spotkanie przedstawicieli resortu obrony narodowej z wykonawcami projektu „Mikrosensoryczna technologia pomiaru funkcji życiowych żołnierza - element indywidualnego systemu”, którego WIML jest liderem.

Bezkontaktowy sensor optyczny i system do pomiaru aktywności ruchu gałki oka Sticky

17 września br. odbyło się siódme sympozjum z cyklu WIMLowskich Spotkań Naukowych zatytułowane: „Bezkontaktowy sensor optyczny i system do pomiaru aktywności ruchu gałki oka”.

Delegacja Akademii Sił Powietrznych Zjednoczonych Emiratów Arabskich w WIML Sticky

W dniu 5 września 2014 r. z wizytą w WIML przebywała delegacja Akademii Sił Powietrznych Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Lotnicy z Wenezueli odwiedzili WIML Sticky

Delegacja Boliwariańskich Narodowych Sił Powietrznych Wenezueli złożyła wizytę w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej, gdzie zapoznała się z infrastrukturą badawczo-szkoleniową Instytutu.

WIML w programie Naszaarmia.pl Sticky

W programie telewizyjnym Naszaarmia.pl, wyemitowanym 09.08.2014 r., omówiono między innymi funkcjonalność najnowocześniejszej obecnie na świecie wirówki przeciążeniowej i komór niskich ciśnień, które stanowią infrastrukturę szkoleniowo-badawczą WIML.

Latać jak Kamil Stoch Sticky

Kamil Stoch podwójny mistrz olimpijski, zdobywca Kryształowej Kuli potwierdził swoje predyspozycje do latania, przechodząc badania w WIML, dopuszczające go do lotu F16.

Obchody Święta Wojska Polskiego w WIML Sticky

W dniu 14 sierpnia 2014 roku w sali Collegium Aeronauticum im. Stanisława Barańskiego w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Wojska Polskiego.

Strony

Subscribe to Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej RSS