Gorne menu

Konferencja „Signal Processing Symposium SPS-2015” - Call for Papers Sticky

Do 10 lutego można zgłaszać prace na współorganizowaną przez WIML międzynarodową konferencję naukową „Signal Processing Symposium SPS-2015”, która odbędzie się w dniach 10-12 czerwca 2015 r. w miejscowości Dębe pod Warszawą.

Konferencja MIXDES 2015 - Call for Papers Sticky

Do 2 marca można przesyłać prace na współorganizowaną przez WIML konferencję naukową „22nd International Conference Mixed Design of Integrated Circuits and Systems (MIXDES)”, która odbędzie się w dniach 25-27 czerwca 2015 r. w Toruniu.

Zarejestruj się na konferencję naukową NATO! Sticky

Na stronie internetowej NATO-wskiej Organizacji ds. Badań i Technologii uruchomiono elektroniczną rejestrację uczestników, współorganizowanej przez WIML, konferencji naukowej zatytułowanej „Emerging Technological Advances in Tactical Casualty Care”, która odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2015 r. w Warszawie.

Ograniczenie stosowania gogli noktowizyjnych Sticky

Podczas X WIMLowskiego Spotkania Naukowego mgr inż. pil. Marek Gąsik i mjr mgr inż. Rafał Lewkowicz omówili zagadnienia widzenia nocnego.

Czujniki światłowodowe w rezonansie magnetycznym Sticky

W najnowszym numerze prestiżowego w środowisku inżynierii biomedycznej czasopisma „Journal of Biomedical Optics” ukazał się artykuł, w którym dr hab. inż. Łukasz Dziuda, prof. WIML dokonał przeglądu czujników światłowodowych do rejestracji parametrów fizjologicznych pacjentów badanych metodą rezonansu magnetycznego.

Zmarł były Komendant WIML Sticky

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 18 stycznia 2015 r. zmarł płk prof. dr hab. n. med. Zbigniew Edward Jethon, Komendant Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w latach 1967-1970.

Strony

Subscribe to Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej RSS