Gorne menu

Społecznościowe


      

Jedna łyżeczka cukru dziennie to kilogram więcej rocznie Sticky

Na stronie Medonet ukazał się wywiad z dr. hab. n. med. Mariuszem Wyleżołem, kierownikiem Kliniki Chirurgii WIML, przeprowadzony przez redaktor Zuzannę Opolską, na temat operacyjnych technik leczenia otyłości.

Zmarł mjr rezerwy dr n. med. Marek Męczyński Sticky

"Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej...". Z wielkim żalem i poczuciem ogromnej straty przejęliśmy wiadomość o śmierci mjr rezerwy dr n. med. Marka Męczyńskiego.

Zmarł Pan płk. w st. spocz. mec. Zbigniew Obłoza Sticky

Dyrektor Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej, Rada Naukowa i Pracownicy z żalem żegnają Pana płk. w st. spocz. mec. Zbigniewa Obłozę, wieloletniego radcę prawnego WIML.

Chirurgiczne leczenie otyłości jako nowa grupa świadczeń refundowanych przez NFZ Sticky

Jak donosi w najnowszym numerze tygodnik „Wprost”, od stycznia 2017 r. chirurgiczne leczenie choroby otyłości będzie funkcjonować jako nowa grupa świadczeń refundowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Prawo ochronne na wzór użytkowy Sticky

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej, na podstawie przepisów ustawy z dnia 30 czerwca 2000 r. Prawo własności przemysłowej (Dz. U. z 2013 r., poz. 1410, z póź. zm.), udzielił na rzecz Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej, prawo ochronne nr 68235, na wzór użytkowy pt. „Instrument chirurgiczny”, którego twórcami są:

Płk dr hab. n. med. Ewelina Zawadzka-Bartczak, prof. WIML, nowym Dyrektorem Instytutu Sticky

W dniu 2 sierpnia 2016 r. w Sali Odpraw Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej odbyła się ceremonia wyznaczenia na stanowisko Dyrektora WIML, płk. dr. hab. n. med. Eweliny Zawadzkiej-Bartczak. Nominację wręczył prof. dr hab. Wojciech Fałkowski, Wiceminister Obrony Narodowej.

Strony

Subscribe to Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej RSS