Gorne menu

Specjaliści z WIML współautorami metodyki w zakresie psychologii transportu Sticky

Na rynku wydawniczym pojawiła się książka Instytutu Transportu Samochodowego (ITS) pod redakcją Moniki Ucińskiej pt.: „Metodyka przeprowadzania badań psychologicznych w zakresie psychologii transportu”, do której rozdziały napisali m.in. pracownicy Zakładu Psychologii WIML.

„Spotkanie dwóch ekspertów” Sticky

Psycholog mgr Marta Musiałek, młodszy asystent Pracowni Psychologii Eksperymentalnej WIML opublikowała na łamach czasopisma specjalistycznego „Praktyczna Fizjoterapia & Rehabilitacja” artykuł pt.: „Spotkanie dwóch ekspertów”.

Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości Sticky

Uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbyła się w dniu 13 listopada 2015 r., w sali Collegium Aeronauticum im. Stanisława Barańskiego w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej.

Szybowcem na 13500 m n.p.m. Sticky

Sześciu pilotów przeszło badania w Pracowni Niskich Ciśnień i Temperatur WIML, które są elementem przygotowań do bicia rekordu Polski w wysokości lotu szybowcem.

8. Konferencja UiSR pod patronatem merytorycznym WIML Sticky

Szerokie grono specjalistów z dziedziny radiolokacji, telekomunikacji i radioelektroniki wzięło udział w 8. Konferencji Urządzenia i Systemy Radioelektroniczne (UiSR), odbywającej się w ramach Dni Radiolokacji.

Otyłość u personelu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego Sticky

Miło nam poinformować, że w najnowszym numerze czasopisma naukowego „Annals of Agricultural Environmental Medicine” ukazał się artykuł pt.: „Evaluation of overweight and obesity in Helicopter Emergency Medical Service (HEMS) worker”.

Strony

Subscribe to Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej RSS