Gorne menu

„Spotkanie dwóch ekspertów” Sticky

Psycholog mgr Marta Musiałek, młodszy asystent Pracowni Psychologii Eksperymentalnej WIML opublikowała na łamach czasopisma specjalistycznego „Praktyczna Fizjoterapia & Rehabilitacja” artykuł pt.: „Spotkanie dwóch ekspertów”.

Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości Sticky

Uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbyła się w dniu 13 listopada 2015 r., w sali Collegium Aeronauticum im. Stanisława Barańskiego w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej.

Szybowcem na 13500 m n.p.m. Sticky

Sześciu pilotów przeszło badania w Pracowni Niskich Ciśnień i Temperatur WIML, które są elementem przygotowań do bicia rekordu Polski w wysokości lotu szybowcem.

8. Konferencja UiSR pod patronatem merytorycznym WIML Sticky

Szerokie grono specjalistów z dziedziny radiolokacji, telekomunikacji i radioelektroniki wzięło udział w 8. Konferencji Urządzenia i Systemy Radioelektroniczne (UiSR), odbywającej się w ramach Dni Radiolokacji.

Otyłość u personelu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego Sticky

Miło nam poinformować, że w najnowszym numerze czasopisma naukowego „Annals of Agricultural Environmental Medicine” ukazał się artykuł pt.: „Evaluation of overweight and obesity in Helicopter Emergency Medical Service (HEMS) worker”.

WIML na konferencji „Standardy leczenia dietetycznego 2015 – otyłość” Sticky

W trakcie konferencji dietetyk mgr Ewelina Kaniewska, asystent Pracowni Dietetyki i Leczenia Otyłości WIML przedstawiła pracę pt.: „Wieloetapowość leczenia chirurgicznego otyłości. Wybór czy konieczność?”

Strony

Subscribe to Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej RSS