Gorne menu

Relacja z 63. Międzynarodowego Kongresu Medycyny Lotniczej i Kosmicznej Sticky

Podczas jednego z najważniejszych kongresów poświęconych medycynie lotniczej i kosmicznej naukowcy WIML przedstawili wyniki swoich badań na sesjach plakatowych.

Inauguracja specjalizacji w dziedzinie medycyny lotniczej w WIML Sticky

Wystartowały pierwsze zajęcia z medycyny lotniczej w ramach specjalizacji modułowych. 5 października 2015 r. pierwsza grupa specjalizantów z medycyny lotniczej rozpoczęła kształcenie w WIML.

Smoki w wirówce Sticky

Wenezuelscy piloci wojskowi z jednostki Grupo Aéreo de Caza No. 16, znani również jako „Smoki”, przeszli tygodniowe szkolenie w wirówce przeciążeniowej WIML.

Relacja z IX. konferencji „Higiena Żywności i Żywienia Podstawą Zdrowia – Bezpieczeństwo żywności i żywienia” Sticky

Podczas IX. Krajowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej z cyklu „Higiena Żywności i Żywienia Podstawą Zdrowia. – Bezpieczeństwo żywności i żywienia” pracownicy WIML zaprezentowali m.in. innowacyjne systemy monitoringu stylu życia.

Podsumowanie Festiwalu Nauki w WIML Sticky

Dobiegł końca niezwykły tydzień spod znaku Festiwalu Nauki w WIML, kiedy to na korytarzach Instytutu zapanował gwar przejętych młodych osób, rozprawiających o tym co usłyszeli na zajęciach zorganizowanych przez pracowników naszej placówki.

WIMLowski Festiwal Nauki cz. II Sticky

„Ciemność, widzę ciemność, ciemność widzę” – to jeden z najbardziej znanych cytatów z polskiej kinematografii, który stanowi zarazem idealną ilustrację lekcji przygotowanej przez Pracownię Widzenia Nocnego w ramach Festiwalu Nauki.

Strony

Subscribe to Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej RSS