Gorne menu

Marcin Jezierski doktorem Sticky

Z przyjemnością informujemy, że 23 czerwca 2015 r. lek. Marcin Jezierski obronił pracę doktorską nt. zmian akomodacji narządu wzroku w następstwie działania przyspieszeń.

Badania laboratoryjne niezbędnym narzędziem lekarza w opiece nad pacjentem Sticky

W dniach 12-13 czerwca 2015 r. odbyła się współorganizowana przez WIML XXIV Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Diagnostów Laboratoryjnych Wojska Polskiego pt.: ,,Badania laboratoryjne niezbędnym narzędziem lekarza w opiece nad pacjentem”.

Psychologowie WIML o diagnozie psychologicznej Sticky

Silna reprezentacja psychologów WIML wzięła czynny udział w IV. Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu Diagnoza psychologiczna jako przedmiot badania i nauczania, która odbyła się w dniach 20-21 czerwca 2015 r. na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Czy, a jeśli to ile solić? Sticky

Odpowiedzi na to pytanie szukano w programie stacji TVN Meteo pt. „Studio Active”, do którego zaproszono dr Agatę Gaździńską, kierownik Pracowni Dietetyki i Leczenia Otyłości w WIML.

Kamila najszybsza wśród lekarek na Mazowszu Sticky

Kamila Kucharska z Kliniki Okulistycznej Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej pewnie wygrała 2. Mistrzostwa Mazowsza Lekarzy w Półmaratonie.

Relacja z konferencji SPSympo 2015 Sticky

W dniach 10-12 czerwca 2015 r. w miejscowości Dębe pod Warszawą, Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej współorganizował wraz z Politechniką Warszawską międzynarodową konferencję naukową „Signal Processing Symposium SPSympo-2015”.

Strony

Subscribe to Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej RSS