Gorne menu

Na tropach polskiej medycyny kosmicznej i lotniczej, czyli kolejne spotkanie „Oto WIML” Sticky

Uczniowie Publicznego Gimnazjum imienia Władysława Stanisława Reymonta w Chynowie przyjechali do WIML, gdzie poznali specyfikę działalności Instytutu i dokonania jego naukowców.

XI WIMLowskie Spotkanie Naukowe Sticky

Zapraszamy serdecznie na kolejne WIMLowskie Spotkanie Naukowe zatytułowane: Padaczka – fakty i mity. Diagnostyka i współczesne metody leczenia epilepsji.

Kurs w zakresie medycyny lotniczej (16-20.03.2015 r.) Sticky

W dniach 16-20 marca 2015 r. w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie, odbędzie się kurs podstawowy w zakresie medycyny lotniczej dla lekarzy i ratowników medycznych, zabezpieczających wykonywanie lotów w jednostkach Sił Zbrojnych RP.

Uroczyste otwarcie Ośrodka Zintegrowanych Badań Strukturalnych i Czynnościowych Centralnego Układu Nerwowego - CNS Lab Sticky

Czwarte w Europie, a dziewiąte na świecie laboratorium wyposażone w rezonans magnetyczny i hiperpolaryzator zostało uroczyście otwarte 20 lutego 2015 r. w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej (WIML).

XI Międzynarodowa Konferencja „Czerwone Oko” Sticky

14 marca 2015 r. odbędzie się XI Międzynarodowa Konferencja „Czerwone Oko”, organizowana przez Klinikę Okulistyczną Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej.

Wydłużony czas Call for Papers na konferencję „Signal Processing Symposium SPSympo-2015” Sticky

Organizatorzy międzynarodowej konferencji naukowej „Signal Processing Symposium SPSympo-2015” przychylili się do próśb uczestników, wydłużając termin składania prac do 23 lutego 2015 r.

Strony

Subscribe to Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej RSS