Gorne menu

Kurs w zakresie medycyny lotniczej (16-20.03.2015 r.) Sticky

W dniach 16-20 marca 2015 r. w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie, odbędzie się kurs podstawowy w zakresie medycyny lotniczej dla lekarzy i ratowników medycznych, zabezpieczających wykonywanie lotów w jednostkach Sił Zbrojnych RP.

Uroczyste otwarcie Ośrodka Zintegrowanych Badań Strukturalnych i Czynnościowych Centralnego Układu Nerwowego - CNS Lab Sticky

Czwarte w Europie, a dziewiąte na świecie laboratorium wyposażone w rezonans magnetyczny i hiperpolaryzator zostało uroczyście otwarte 20 lutego 2015 r. w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej (WIML).

XI Międzynarodowa Konferencja „Czerwone Oko” Sticky

14 marca 2015 r. odbędzie się XI Międzynarodowa Konferencja „Czerwone Oko”, organizowana przez Klinikę Okulistyczną Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej.

Wydłużony czas Call for Papers na konferencję „Signal Processing Symposium SPSympo-2015” Sticky

Organizatorzy międzynarodowej konferencji naukowej „Signal Processing Symposium SPSympo-2015” przychylili się do próśb uczestników, wydłużając termin składania prac do 23 lutego 2015 r.

Posiedzenie Rady Naukowej Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie Sticky

Podczas posiedzenia Rady Naukowej WIML w dniu 4 lutego 2015 roku podjęto m.in. uchwałę o nadaniu Pracowni Niedotlenienia Wysokościowego i Medycyny Hiperbarycznej imienia płk. prof. dr. hab. n. med. Zbigniewa Jethona, powołano profesorów nadzwyczajnych WIML oraz wręczono wyróżnienia za wybitne osiągnięcia naukowe.

Lot paraboliczny w wirówce przeciążeniowej WIML Sticky

W dniach 27-28 stycznia 2015 roku w Zakładzie Szkolenia i Treningu Lotniczo-Lekarskiego przeprowadzone zostało szkolenie w wirówce przeciążeniowej dla uczestników projektu finansowanego przez Europejską Agencję Kosmiczną.

Strony

Subscribe to Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej RSS