XIII Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Czerwone Oko”

 

wizyta attache japoni

11 marca 2017 r.

odbędzie się XIII Międzynarodowa Konferencja „Czerwone Oko”,

organizowana przez Klinikę Okulistyczną Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej oraz firmę Novartis Poland.

Głównym tematem tegorocznej konferencji będą problemy diagnostyki schorzeń powierzchni oka oraz badanie małego dziecka w gabinecie okulistycznym.

Po raz pierwszy, dzięki transmisji na żywo, konferencja odbędzie się jednocześnie w Warszawie i Wrocławiu. Uczestnicy obecni w tych miastach będą mogli brać aktywny udział w spotkaniu, zadawać pytania i prowadzić dyskusję. Konferencja rozpocznie się wykładem prof. Christophe Baudouin, kierownika Centre National d'Ophtalmologie des Quinze-Vingts i znanego na świecie specjalisty w dziedzinie schorzeń powierzchni oka. Wykład prof. Baudouin będzie transmitowany na żywo z Centrum Konferencyjnego w Paryżu.

Wykłady wygłoszą również specjaliści z Polski: dr n. med. Anna Ambroziak, dr n. med. Ewa Bogacka, dr hab. n. med. Małgorzata Figurska, dr n. med. Anna Groblewska, dr n. med. Aneta Guzek, prof. dr hab. med. Agnieszka Maryniak, dr Ilona Piotrowiak-Słupska, prof. dr hab. n. med. Marek Prost.

Każdego roku konferencja „Czerwone Oko” gromadzi na swoich wykładach około 500 lekarzy okulistów z Polski, a często i lekarzy z krajów sąsiadujących z naszym krajem i krajów bałtyckich.

PROGRAM KONFERENCJI

     

Go to top