Projekt MCB UKSW na 12. Forum Rozwoju Mazowsza

 

Miło nam poinformować, że w dniach 6-7 grudnia 2022 roku projekt pt. „Multidyscyplinarne Centrum Badawcze Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie” (MCB UKSW) zostanie zaprezentowany na stoisku informacyjnym w Centrum Konferencyjnym Legia Warszawa podczas 12. Forum Rozwoju Mazowsza.

Projekt był współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 oraz realizowany przez Konsorcjum, którego Liderem był Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i w którego skład wszedł także nasz Instytut.

Celem zadania realizowanego przez WIML w ramach projektu było przeprowadzenie modernizacji symulatora samochodu ciężarowego, a także zakup niezbędnych systemów aparaturowych oraz dostosowanie pomieszczeń do prowadzenia badań kierowców (http://www.wiml.waw.pl/?q=pl/Symulator_samochodu_ciezarowego).

Forum Rozwoju Mazowsza to największe wydarzenie poświęconego roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu. Udział w nim jest bezpłatny, wystarczy dokonać rejestracji poprzez stronę  https://forumrozwojumazowsza.pl/.

Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie.

PB, WIML

     

Go to top